Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë MICRONICS FRONTIER H100, e zezë

Kodi i produktit:
249772
EAN:
8809436061485
Ftohës të montuar:
1x80mm
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa MICRONICS FRONTIER H100 është e përshtatshem me pllakat amë të formatit mini-TX, mATX dhe ATX. Posedon pozicione të brendshme për SSD/HDD me madhësi 1 x 3.5 inc dhe 1 x 2.5 inc. Paneli i përparëm ka 2 porte për USB 2.0 dhe një audio port 3.5 mm. Dimensionet e kësaj kase janë 405 x 175 x 360mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436061485
Ftohës të montuar:
1x80mm
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (1x), brendshëm 3,5" (1x)
Pajisje speciale:
Anësore transparente, ndriçim
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie
Përmasat e kutisë:
405 x 360 x 175
Pesha [kg]:
2.1
Prodhuesi:
MICRONICS

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE