Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë MICRONICS FRONTIER H300, e bardhë

Kodi i produktit:
249774
EAN:
8809436061164
Numri i ftohësve të montuar:
1
Prodhuesi:
MICRONICS
Pesha [kg]:
2,9
Përmasat e kutisë:
416 x 410 x 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Micronics është e angazhuar në krijimin e komponentëve kompjuterikë dhe periferik, e cila tani ju sjell kasën elegante të saj me FRONTIER H300. Është një kasë e cilësisë elegante me një dritare, që përshtatet formatet mini-ITX, mATX dhe ATX. Ju mund të gjeni këtu 1x 5.25" pozicione të brendshme e të jashtme, 3x 3.5" të brendshme dhe 2x 2.5" për disqet HDD / SSD dhe disqe. Kasa është e pajisur me një ventilatorë të parapërgatitur me 120 mm LED në pjesën e prapme, kurse paneli ofron 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 dhe portat audio. Kasa ka një madhësi prej 410 x 200 x 416 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436061164
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x120mm LED
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15.6
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
36
Kodi:
FRONTIER H300 WHITE
Lansuar:
24. 11. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Ngjyra:
Bardhë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për karta:
6
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25 (1x), brendshëm 2,5 (2x), brendshëm 3,5 (3x)
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
416 x 410 x 200
Pesha [kg]:
2,9
Prodhuesi:
MICRONICS
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com

Bashkangjitja Kasë MICRONICS FRONTIER H300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE