Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë MICRONICS FRONTIER H300, e zezë

Kodi i produktit:
249773
EAN:
8809436061157
Numri i hapësirave për karta:
6
Prodhuesi:
MICRONICS
Pesha [kg]:
2,9
Përmasat e kutisë:
416 x 410 x 200

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë MICRONICS FRONTIER H300 është e pajtueshme me pllakat amë mini-ITX, mATX dhe ATX, me kartelat grafike deri në 360 mm dhe ftohësit CPU me gjatësi deri në 156 mm. Ajo ofron 1x 5.25 " pozicione të jasthme, 3x 3.5" dhe 2x 2.5 " pozicione të brendshme për konfigurimin e kërkuar HDD / SSD dhe drive. Kasa mbështet burimet ATX. Sa i përket pamjes së jashtme, krijuesit vendosën për një dizajn elegant me shkëlqim. Pjesa anësore është e pajisur me një dritare për një pamje interesante të komponentëve. Në panelin e përparmë ekzistojnë 1x lidhje USB 2.0 dhe 1x lidhje USB 3.0, ku periferikë të ndryshëm të tillë si maus, tastierë, disqet e jashtme dhe pajisje të tjera mund të lidhen lehtësisht. Ekziston edhe një 3.5mm jack për kufje dhe për një mikrofon. Dimensionet e kasës janë 410 x 200 x 416 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436061157
Ftohës të montuar:
1x120mm LED
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15.6
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
36
Kodi:
FRONTIER H300 BLACK
Lansuar:
24. 11. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për karta:
6
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25 (1x), brendshëm 2,5 (2x), brendshëm 3,5 (3x)
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
416 x 410 x 200
Pesha [kg]:
2,9
Prodhuesi:
MICRONICS
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com

Bashkangjitja Kasë MICRONICS FRONTIER H300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE