Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë MICRONICS MASTER T7000, zezë

Kodi i produktit:
249784
EAN:
8809436062253
Numri i hapësirave për karta:
7
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240/280/360mm, i përparëm 120/140/240/280/360mm
Prodhuesi:
MICRONICS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pjesa e brendshme MICRONICS MASTER T7000 është e përshtatshme me pllakat mini-ITX, mATX dhe ATX, deri në 410 mm kartë grafike dhe deri në 156 mm CPU heatsinks. Ofron disqe 2 x 3.5 " dhe 1x 2.5" për konfigurimin e dëshiruar HDD / SSD dhe drive. Kasa mbështet burimet ATX. Pjesa e jashtme Sa i përket pjesës së jashtme, kasa ka një dizajn elegant. Ka dy lidhje USB 2.0 dhe 1x USB 3.0 në krye të panelit për të lidhur lehtë një sërë periferikësh, si maus, tastierat, disqet e jashtme dhe pajisjet e tjera. Poashtu, ka lidhje tradicionale audio 3.5 mm për kufje dhe mikrofon. Madhësia e kasës është 510 x 485 x 215 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436062253
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
4x120mm LED
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15.6
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
41
Kodi:
MASTER T7000
Lansuar:
24. 11. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
4
Numri i hapësirave për ftohës:
9
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (1x), brendshëm 3,5" (2x)
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, filter për pluhur, anësore transparente, kontroller për ftohës
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
510 x 485 x 215
Pesha [kg]:
8,4
Prodhuesi:
MICRONICS
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240/280/360mm, i përparëm 120/140/240/280/360mm
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com
Vende për ftohës:
Sipërm 3x120mm, përparëm 3x120mm, PSU 2x120mm, pasëm 1x120mm

Bashkangjitja Kasë MICRONICS MASTER T7000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE