Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë MSI MAG FORGE 100R, xham, e zezë

Kodi i produktit:
278115
Besueshmëria:
100 %
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm
Trashësia mm:
421
Sistem ftohës me ujë:
Horní 120/140/240mm slot, Prední 120/140/240mm slot, Zadní 120mm slot
Prodhuesi:
MSI

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa e kompjuterit MSI MAG FORGE 100R me ngjyrë të zezë përkrahë pllakëzat amë të tipit ATX, Micro-ATX, Mini-ITX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e disqeve me dimensione 2x 3.5 "dhe 3-5x 2.5" HDD / SSD, ka pozicione për 6 ftohës si dhe është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e drive-ve optik, vend të kartës grafike dhe vende të rregullatorëve. Gjatësia maksimale e kartës VGA është 330 mm. Lartësia maksimale e ftohësit të CPU është 160 mm. Poashtu, kasa përfshinë ftohësin 1x 120 mm dhe ftohësin LED 2x 120 mm ARGB, kurse paneli i sipërm përmban konektorë 2 x USB 3.2 Gen1 dhe fole audio 2 x 3.5 mm. Dimensionet e kabinetit janë 421 x 210 x 499 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4719072676407
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të integruar:
2x120mm RGB + 1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
330
Gjerësia mm:
210
Hapësira për ftohës:
Horní 2x120/140mm, Prední 3x120mm/2x140mm, Zadní 1x120mm
Kodi:
306-7G03R21-809
Lansuar:
4. 1. 2020
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
160
Lartësia mm:
499
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Materiali:
Çelik
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
3
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (3-5x), brendshme 3,5" (2x)
Pajisje speciale:
Cable management, LED controller, Perforované celo, Prachové filtry, Pruhledná bocnice
Parametrat e energjisë:
Bez zdroje, Podpora ATX standardu, Spodní umístení
Pesha kg:
5,64
Prodhuesi:
MSI
Sistem ftohës me ujë:
Horní 120/140/240mm slot, Prední 120/140/240mm slot, Zadní 120mm slot
Trashësia mm:
421
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.msi.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE