Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë NZXT H400, me xham, e zezë / kuqe

Kodi i produktit:
244310
EAN:
5060301694204
Numri i hapësirave për karta:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 240/280mm, slot i pasëm 120mm
Prodhuesi:
NZXT

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NZXT H400 është kasë e bukur e konstruktuar plotësisht nga metali e cila ju ofron sistem të mirë të menaxhimit të kabllove dhe thjeshtësi dhe lehtësi në ndërtimin dhe zgjerimin e sistemit tuaj kompjuterik në bazë të kërkesave tuaja. Aksesori vjen i pajisur me 4x hapësira të brendshme me madhësi 2.5", 1x hapësirë të brendshme me madhësi 3.5", është pajisur me 3x flutura me madhësi 120mm si dhe 2x pozicione të larta për flutura me madhësi 120 / 140 mm, 2x pozicione në pjesën e përparme për flutur me madhësi 120 / 140 mm dhe 1x pozicion të pasmë për flutur me madhësi 120 mm, është i përshtatur për pllaka amë të formatit mini-ITX / microATX si dhe vjen me ngjyrë të zezë të kombinuar me ngjyrë të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060301694204
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
3x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16.4
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
41,1
Kodi i prodhuesit:
CA-H400B-BR
Lansuar:
8. 9. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Numri i hapësirave për ftohës:
5
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (3-4x), brendshëm 3,5" (1x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, Filter për pluhur, Panele anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
210 x 417 x 421
Pesha [kg]:
7,6
Prodhuesi:
NZXT
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 240/280mm, slot i pasëm 120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 2x120/140mm, pasëm 1x120mm

Bashkangjitja Kasë NZXT H400 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE