Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë NZXT H510 ELITE, me xham, e zezë

Kodi i produktit:
265884
Besueshmëria:
100 %
Materiali:
Ocel
Trashësia mm:
428
Sinkronizim të RGB:
CAM
Prodhuesi:
NZXT

Si të porosisim në Gjirafa50?

164.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

NZXT po sjell përmirësime në kasat e tij ikonike të kompjuterit të serisë H. Ajo përmban një sistem të menaxhimit të kabllove të patentuar, një radiator / ventilator të heqshëm dhe mbajtës të diskut për përdorim të lehtë, të përmirësuar me pajisje USB-C me mbështetje USB 3.1 Gen2 në panelin e lartë dhe panelin anësor të xhamit. Versioni ELITE është i përmisuar me panelin e përparmë të xhamit, GPU të instaluar vertikalisht, me Smart Device V2 të përmirësuar, 1x shirit ARGB LED dhe 2x ventilator Aer RGB 2140mm. Pjesa e brendshme është e pajtueshme me pllakat amë të formatit ATX, mATX dhe mini-ITX. Ajo ofron 2-3x ndarje të brendshme 3.5" dhe 2-3x ndarje brendshme 2.5" për konfigurimin e dëshiruar HDD / SSD. Përfshihen 2x ventilator Aer RGB 2 dhe 1x ventilator AER F120 . Kasa ka gjithsej 4 pozicione të ventilatorëve. Prej të cilave pozicionohen 3x 120/140 dhe 1x 120 mm. Smart Device V2 ofron 3x ventilator kanal (10W për kanal) dhe port 2x RGB LED me mbështetje për shirita LED me deri 4x HUE 2 ose ventilator 5x Aer RGB ose Aer RGB 2. Sa i përket pjesës së jashtme, dizajnerët zgjodhën një model modern dhe elegant. Kasa ka një panel anësor të bërë nga xhami. Kjo siguron një pamje për përdoruesit që duan të shohin brenda makinës së tyre. Të gjitha portet e hyrjes së shpejtë janë të vendosura në pjesën e sipërme. Është një jack për kufje, 1x port USB 3.1 Gen1 dhe 1x port USB 3.1 Gen2 lloji C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5060301695287
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
2x140mm RGB + 1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
368,5
Gjerësia mm:
210
Kodi:
CA-H510E-B1
Lansuar:
30. 7. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
165
Lartësia mm:
460
Materiali:
Ocel
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
3
Numri i hapësirave për ftohës:
4
Numri i hapësirave për karta:
9
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Pesha kg:
7,5
Prodhuesi:
NZXT
Sinkronizim të RGB:
CAM
Trashësia mm:
428
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE