Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kasë NZXT H710, e bardhë

Kodi i produktit:
267354
Besueshmëria:
100 %
Numri i ftohësve të montuar:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com
Trashësia mm:
494
Sistem ftohës me ujë:
Slot anësor 120/140/240/280/360mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

171.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë kompjuterike ka panel anësor xhami të fortë dhe është e përshtatshme për pllaka amë E-ATX (deri në 272 mm), ATX, mATX dhe mini-ITX. Ka dy deri në katër vende për hard disqe të brendshme 3.5'' dhe shtatë vende për hard disqe 2.5'' HDD / SSD. Përfshin poashtu vend për shtatë ftohës, tre prej të cilëve me përmasa 120 mm dhe një me përmasa 140 mm janë të instaluar. Në anën e sipërme ka dy porte USB 3.1 Gen 1 type A dhe një USB 3.1 Gen 2 type C si dhe një konektor jack 3.5 mm për dëgjuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5060301694983
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, ATX e zgjeruar, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x140mm + 3x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
413
Gjerësia mm:
230
Kodi:
CA-H710B-W1
Lansuar:
13. 8. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
185
Lartësia mm:
516
Lidhësit:
3,5mm jack (1x), USB-A 3.0 (2x), USB-C 3.1 (1x)
Materiali:
Ocel
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Numri i ftohësve të montuar:
4
Numri i hapësirave për ftohës:
7+
Numri i hapësirave për karta:
7+
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (7x), brendshëm 3,5" (2-4x)
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, Filter për pluhur, Panele anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Pesha kg:
12.1
Prodhuesi:
NZXT
Sistem ftohës me ujë:
Slot anësor 120/140/240/280/360mm
Trashësia mm:
494
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com
Vende për ftohës:
Sipërm 3x120mm/2x140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120/140mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE