Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kasë Phalanx RGB, Midi-Tower, e zezë

Kodi i produktit:
969699ck
EAN:
5999094002838
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë
Prodhuesi:
Kolink

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094002838
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë
Prodhuesi:
Kolink

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE