Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë SilentiumPC RG4T RGB Frosty White, me xham, e bardhë

Kodi i produktit:
243642
EAN:
5903018660233
Numri i hapësirave për karta:
7
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm
Prodhuesi:
SilentiumPC
Pesha [kg]:
5,95

Si të porosisim në Gjirafa50?

81.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SilentiumPC RG4T RGB ëshë kasë me dizajn modern që ju ofron qarkullim të ajrit në mënyrë që të mbani në temperaturë optimale dhe performancë të lartë procesorin, kartelat grafike dhe të gjitha pjesët e tjera harduerike të kompjuterit. Kasa është e pajisur me 4x hapësira 2,5 ", 3x hapësira 2,5 / 3,5", 1x hapësirë 3,5 " dhe 2x hapësirë 5,25", mban 3x flutura RGB me madhësi 120 mm dhe kontroller që mund të mbaj deri në 6 flutura, është pajisur me dritat RGB të cilat mund të shihen nga xhami në panelat anësor si dhe vjen me ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5903018660233
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
3x120mm RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15.9
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
38
Kodi i prodhuesit:
SPC206
Lansuar:
30. 8. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Ngjyra:
Bardhë, zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (4x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, lexues për karta të memories, kontroller për LED dhe ftohje, anësore ajrosëse dhe transparente, filter për pluhur
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
496 x 460 x 205
Pesha [kg]:
5,95
Prodhuesi:
SilentiumPC
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm

Bashkangjitja Kasë SilentiumPC RG4T RGB Frosty White edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE