Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Zalman K1, RGB, e zezë

Kodi i produktit:
250952
EAN:
8809213769481
Numri i hapësirave për karta:
7
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, i përparëm 120/240/280/360mm
Sinkronizim të RGB:
Jo (duke përdorur tastin)
Prodhuesi:
Zalman

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

K1 është një kabinet elegant me cilësi të lartë me mure anësore prej xhami. Brendësia e tij është e përputhshme me mini-ITX, mATX dhe ATX, karta grafike deri në 380 mm dhe ftohës të CPU-së deri në 178 mm të larta. Ai ofron pozicione të brendshme 2x 3.5 / 2.5 "dhe 2x 2.5" për konfigurimin e dëshiruar HDD / SSD. Kasa mbështet burimet ATX. Paneli i përparmë është i pajisur me një LED RGB. Paneli i lartë përmban lidhje 2x USB 2.0 dhe 2x USB 3.0, ku një shumëllojshmëri e pajisjeve periferike si mausi, tastiera, disqet e jashtme dhe të tjera mund të lidhen lehtësisht. Ekziston edhe një kabllo tradicionale 3.5mm për kufjet dhe mikrofonat dhe kontrollin e ndriçimit LED. Ka pozita për deri në 8 ventilatorë. 1x 120 mm RGB LEDs dhe 1 ventilator 120 mm janë të instaluar paraprakisht nga prodhuesi. Kasa është 458 x 210 x 450 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809213769481
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x120mm RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17,8
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
38
Kodi:
K1
Lansuar:
13. 12. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për ftohës:
8
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Pajisje speciale:
Montim pa bulona, kontroller për LED, ndriçim, filter për pluhur, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
458 x 210 x 450
Pesha [kg]:
6,4
Prodhuesi:
Zalman
Sinkronizim të RGB:
Jo (duke përdorur tastin)
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, i përparëm 120/240/280/360mm
Vende për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 2x120mm, pasëm 1x120/140mm

Bashkangjitja Kasë Zalman K1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE