Kasë Corsair Carbide Series SPEC-03, LED e portokalltë

Kodi i produktit:
162769
EAN:
8435910480888
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair Carbide Series SPEC-03 me LED të portokalltë është një kasë me hapësirë i tipit Middi Tower. Ky produkt ofron hapësirë të mjaftueshme për drive-t optike apo hard disqet. Me dizajnin unik ka qasje të shkëlqyer ndaj porteve, vrimave dhe hapësirave. Pjesë e Corsair Carbide Series SPEC-03 janë 2 pozicione të jashtme prej 5.25 inç dhe dy vende me hapësirë prej 3.5 inç. Kasa ka pesë ë pozicione për ventilatorët ftohës. Hapësira e brendshme e Corsair Carbide Series SPEC-03 është në përputhshmëri me pllakat amë Micro ATX, Mini-ITX dhe ATX klasike, kartelat grafike dhe ftohësin CPU.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910480888
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm LED + 1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15,7
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
42
Hapësirë për ftohës me ujë:
Kodi i prodhuesit:
CC-9011054-WW
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
5 Nëntor 2014
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
3
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Bulonë për instalim, Menaxhues kabllosh, Ballore me rrjetë për ajrosje, Filtër për pluhur, Panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
493 x 215 x 426
Pesha [kg]:
5
Prodhuesi:
Corsair
Sistem ftohës me ujë:
Slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120mm, montuar 1x120mm LED + 1x120mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Corsair Carbide Series SPEC-03 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE