Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Core 2300, e zezë

Kodi i produktit:
159683
EAN:
7350041081944
Përmasat e kutisë:
195 x 431 x 450
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (4x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa e kompjuterit Fractal Design Core 2300, me ngjyrë të zezë, përkrahë pllakëzat amë të tipit ATX, Micro-ATX dhe Mini-ITX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e dy porteve me dimensione 5.25'', është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e shtatë slot kartave, vend të kartës grafike dhe vende të rregullatorëve, gjithashtu ka hapësirë për instalim të katër porteve 3.5'' të brendshëm. Pjesa e përparme e kasës ka vend të veçantë për një port USB 2.0 dhe një port për USB port 3.0'', po ashtu ka një vend për kufje HD audio me port që përkrahë jack 3.5 mm dhe një për mikrofon. Kasa ka shtatë pozicione për ftohës 120 mm të cilët kanë vend në pjesën e përparme prapme anësore apo të epërme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041081944
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
2x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16,2
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
38
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-CORE-2300-BL
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
27 Shtator 2014
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
4
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 2,5" (4x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
195 x 431 x 450
Pesha [kg]:
5,2
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240mm, slot i përparëm 240/280mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Anësor 1x140mm, sipërm 2x120/140mm, montuar 2x120mm, përparme 2x120/140mm, poshtëm 1x120/140mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Anësor 1x140mm, sipërm 2x120/140mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120/140mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Core 2300 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE