Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Define S, e zezë

Kodi i produktit:
176140
EAN:
7350041083443
Përmasat e kutisë:
233 x 465 x 533
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (2x), brendshme 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
99.50 
Ju kurseni : 4.98   (5%)
94.52 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Fractal Design janë produkte të kualitetit të lartë dhe shumë të sofistikuar, posaçërisht kasat kompjuterike Design Define S tërheqin shumë shpejt vëmendjen e një pjese të madhe të klientëve. Material i kualitetit të lartë për zë testim, mbështjellje të pllakës dhe sistem të ftohjes. Si dhe këto janë vetëm disa nga të mirat që kasa ka. Kasa ofron hapësirë të përgjithshme prej tre pozitave me madhësi 3.5" dhe dy madhësi 2.5" për të vendosur Hard Disqe . Formati i pllakës amë është Mini ITX, Micro ATX dhe ATX me PCI dhe PCI-E zgjerime.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041083443
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
2x140mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
18
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
45
Hapësirë për ftohës me ujë:
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-DEF-S BK
Lansuar:
1 Gusht 2015
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
9
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
3
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (2x), brendshme 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur, izolim ndaj zhurmës
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
233 x 465 x 533
Pesha [kg]:
9,1
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240/280/360/420mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i poshtëm 120mm, slot i pasëm120/140mm
Slote për ftohës:
Anësor 1x120/140mm, sipërm 3x120/140mm, montuar 2x140mm, përparëm 3x120/140mm, poshtëm 1x120/140mm, pasëm 1x120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120/140mm, sipërm 3x120/140mm, përparëm 3x120/140mm, poshtëm 1x120/140mm, pasëm 1x120/140mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë
Vendi i origjinës:
Sweden

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE