Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Meshify C Blackout TG, me mure xhami, e zezë

Kodi i produktit:
220308
EAN:
7350041084891
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (3-5x), brendshme 3,5" (2x)
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 2x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
128.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasë me cilësi të lartë kompjuterike me anë të xhamit të zbutur. I përshtatshëm për motherboardet ATX, micro ATX dhe Mini ITX me platforma Intel dhe AMD. Dimensionet janë (H x W x H) 395 x 212 x 440 mm (pa madhësi, parashikimet dhe vidat). Përfshin pesë lojëra elektronike të brendshme: 2x 3.5 / 2.5 "dhe 3x 2.5". Gjatësia maksimale e kartës VGA është 315 mm dhe lartësia maksimale e ftohësit të CPU është 172 mm. Kabineti ka shtatë pozicione për ventilator (3 përpara, 1 prapa, 2 lartë, 1 poshtë). Janë të përfshirë dy ventilatorë 120 mm. Pjesa e përparme ka 2 porte për USB 3.0 dhe 2 porte për 3.5mm jack. Kabineti peshon 6.5 Kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041084891
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
2x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17,2
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31,5
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-MESH-C-BKO-TG
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
3
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (3-5x), brendshme 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Filter për pluhur
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
409 x 217 x 453
Pesha [kg]:
6.5
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 2x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Meshify C Blackout TG edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE