Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Meshify C, e zezë

Kodi i produktit:
231343
EAN:
7340172700081
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (3-5x), brendshme 3,5" (2x)
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Slote për ftohës:
Sipërme 2x120/140mm, montuar 2x120mm, përparme 3x120mm/2x140mm, poshtme 1x120mm, pasme 1x120mm
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i pasëm 120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë është e përshtatshme për pllakat amë ATX, micro ATX dhe mini ITX me platforma Intel dhe AMD. Ka pesë gjire për disqe të brendshme: 2x 3.5 / 2.5 " dhe 3x 2.5 ".

Gjatësia maksimale e kartës VGA është 315 mm dhe lartësia maksimale e ftohësit të CPU është 170 mm. Kasa ka shtatë pozicione për ventilatorë (3 para, 1 anash, 2 lartë dhe 1 poshtë). Dy ventilatorë 120 mm janë të përfshirë në kasë.

Paneli i përparmë ka 2 porte USB 3.0 dhe 2 x jack 3.5 mm. Dimensionet e kabinetit (lartësia x gjerësia x thellësia) janë: 409 x 217 x 453 mm, pesha: 6.16 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7340172700081
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
2x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31.5
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-MESH-C-BKO
Lansuar:
28. 2. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (3-5x), brendshme 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur, ballore ajrosëse
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
409 x 217 x 453
Pesha [kg]:
6,16
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280/360mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Sipërme 2x120/140mm, montuar 2x120mm, përparme 3x120mm/2x140mm, poshtme 1x120mm, pasme 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Meshify C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE