Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Phalanx RGB, Midi-Tower, e zezë

Kodi i produktit:
969699ck
EAN:
5999094002838
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë
Prodhuesi:
Kolink

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
87.50 
Ju kurseni : 20.13   (23%)
67.37 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.61 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

nice RGB case
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5999094002838
Ndriçim:
Ngjyra:
E zezë
Prodhuesi:
Kolink
Vendi i origjinës:
Hungary

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE