Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize Corsair Carbide 270R, me dritare xhami

Kodi i produktit:
213909
EAN:
843591094191
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 1x120mm LED + 1x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasë shtëpize nga Crosair Cardibe 270R e cila ka një dizajn jo të komplikuar dhe unik dhe poashtu një dritare xhami, është kasa perfekte për lojtarë. Me një lartësi prej 460mm; gjerësi prej 210mm dhe gjatësi prej 509mm kjo kasë peshon 7.28 kilogram. Kjo kasë përshtatet me pllakë amë nga ATX, microATX dhe mini ITX. Përbëhet nga 2 vende USB 3.0, vendin për kufje dhe mikrofon. Sistemi i ventilimit funksionon duke filluar nga ventilatori i përparëm i cili fut ajrin brenda duke e kaluar atë pergjatë pajisjeve të brendshme dhe pastaj vantilatori pasëm i cili e nxjerr këtë ajër jashtë kasës. Falë dizajnit numri i ventilatorëve që mund të vendosen në këtë kasë është 6, me 3 ventilues 120mm ose 2 ventilues 140mm në pjesën e përparme, 2 ventilues 120 ose 140mm në pjesën e sipërme dhe 1 ventilues 120mm në pjesën e pasme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591094191
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
37
Kodi i prodhuesit:
CC-9011105-WW
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, filter për pluhur, panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
509 x 210 x 460
Pesha [kg]:
7,28
Prodhuesi:
Corsair
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/240/280/360mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 1x120mm LED + 1x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë shtëpize Corsair Carbide 270R edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE