Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë shtëpize Corsair Crystal Series 570X RGB, me mure xhami

Kodi i produktit:
220858
EAN:
8435910972840
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
214.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa Corsair Crystal Series 570X RGB me mure xhami lejon që cdo komponent në të të shihet duke përfshirë dhe ventilatorët SP120 RGB. Ka poashtu hapësirë edhe për deri në gjashtë ventilatorë. Kasa është shumë e lehtë për tu montuar dhe ofron dy pozicione të brendshme 3.5" dhe tri 2.5" për hard disqe dhe ofron instalimin e kartave grafike me gjatësi deri 370mm. Pjesa e përparme e kasës ofron dy porte për USB 3.0 dhe konektorë për audio. Për më shumë, pajisja përshtatet me pllakat amë ATX, mikro ATX dhe mini ITX. Dimensionet: 480 x 234 x 512 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910972840
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
3x120mm RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
37
Kodi i prodhuesit:
CC-9011111-WW
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Kuq
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
480 x 234 x 512
Pesha [kg]:
10,9
Prodhuesi:
Corsair
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 240mm, slot i përparëm 120/240/280/360mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 3x120mm LED, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë shtëpize Corsair Crystal Series 570X RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE