Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kasë shtëpize Thermaltake View 27, me xham të lakuar

Kodi i produktit:
212442
EAN:
4717964405388
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Vendet për ftohës:
Përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një kasë me cilësi dhe elegancë që posedon dritare për sistemet e lojrave sfiduese. Kasa ka madhësi të mesme dhe është e përshtatshme për këto formate të pllakave: Mini-ITX, Micro-ATX dhe ATX. Ofron dy vende HDD me dimensione 3.5 / 2.5'', katër vende M/B me dimensione 2.5'' dhe 8 vende të lira për kartela (+2 me opsion Riser Bracket GPU). Kasa ka deri në 5 pozicione të lira për ventilatorë (1 vetëm se është i instaluar). Paneli i përparmë ofron një port USB 3.0, dy porte USB 2.0 dhe Audio HD. Dimensionet e kasës janë: 677 x 250 x 511mm dhe ka peshë 12.7kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4717964405388
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15,5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
41
Hapësirë për ftohës me ujë:
Kodi i prodhuesit:
CA-1G7-00M1WN-00
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
5
Numri i hapësirave për karta:
8
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (4-6x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, ballore me rrjetë për ajrosje, filter për ajrosje, panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
508 x 201 x 479
Pesha [kg]:
6,4
Prodhuesi:
Thermaltake
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 360mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Montuar 1x120mm, përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë shtëpize Thermaltake View 27 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE