Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuterike Thermaltake View 27, me xham

Kodi i produktit:
212442
EAN:
4717964405388
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Vendet për ftohës:
Përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa ka madhësi të mesme dhe është e përshtatshme për këto formate të pllakave: Mini-ITX, Micro-ATX dhe ATX. Ka katër-gjashtë pozicione të brendshme 2.5'' dhe dy të brendshme 3.5''. Përfshin hapësirë për pesë ftohës ku një me përmasa 120 mm veç është instaluar. Ofron porte jack 3.5 mm, USB 2.0 dhe USB 3.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4717964405388
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15,5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
41
Hapësirë për ftohës me ujë:
Kodi i prodhuesit:
CA-1G7-00M1WN-00
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Miditower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
5
Numri i hapësirave për karta:
8
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (4-6x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, ballore me rrjetë për ajrosje, filter për ajrosje, panele anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
508 x 201 x 479
Pesha [kg]:
6,4
Prodhuesi:
Thermaltake
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 360mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Montuar 1x120mm, përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë kompjuterike Thermaltake View 27 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE