Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Thermaltake Armor A90, e zezë

Kodi i produktit:
77309
EAN:
4713157528438
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
6
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120mm, sipërm 1x200mm, përparëm 2x120mm/1x200mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Slote për ftohës:
Anësore 1x120mm, sipërme 1x200mm, montuar 1x120mm LED + 1x120mm + 1x200mm LED, përparme 2x120mm/1x200mm, pasme 1x120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa e kompjuterit Thermaltake Armor A90 me ngjyrë të zezë, përkrah pllakat amë të tipit ATX dhe microATX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e një porti me dimensione 5.25''. Është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e drive-ve optik, floppy disqeve, grafikë kartës, gjashtë vendeve për disqe dhe rregullatorëve. Gjithashtu ka hapësirë për instalim të tre porteve 3.5'' dhe dy porte 2.5''HDD / SSD. Pjesa e përparme e kasës ka vend të veçantë për buton I / O, ka vend për katër porte për USB 2.0 dhe e-SATA konektorë. Kasa po ashtu ka një vend për kufje HD audio me port që përkrah jack 3.5 mm dhe një për mikrofon. Kasa vjen pa furnizues me energji ndërsa dimensionet e saj janë 502 x 210 x 515 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713157528438
ESATA:
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX
Ftohës të vendosur:
1x200mm LED + 1x120mm LED + 1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
18
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
26
Kodi i prodhuesit:
VL90001W2Z
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), e-SATA (1x), USB-A 2.0 (4x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Middletower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
5
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
6
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve eSATA:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
4
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5" (1x), jashtëm 5,25" (3x), brendshëm 2,5" (1x), brendshëm 3,5" (6x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pa energji:
Pajisje speciale:
Montim me bulona, menaxhues për kabllo, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
502 x 210 x 515
Pesha [kg]:
8.2
Prodhuesi:
Thermaltake
Slote për ftohës:
Anësore 1x120mm, sipërme 1x200mm, montuar 1x120mm LED + 1x120mm + 1x200mm LED, përparme 2x120mm/1x200mm, pasme 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120mm, sipërm 1x200mm, përparëm 2x120mm/1x200mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Thermaltake Armor A90 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE