Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë MICRONICS L1, 120mm ARGB, e zezë

Kodi i produktit:
262729
Drita e pasme:
Po (RGB)
Numri i ftohësve të montuar:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com
Trashësia mm:
404
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/240/360mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

51.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shtëpizë më cilësi të lartë, dizajn unik e performancë të lartë, e cila është pajisur me ndriçim RGB LED në panelin e përparmë. Është e përshtatshme për pllakat amë të tipit ATX, mATX dhe mini ITX. Ka hapsira të brendshme për disqet HDD/SSD të këtyre llojeve 2x 3.5 " dhe 3x 2.5", si dhe ka hapsira për 5 ventilatorë, përfshirë këtu ventilatorin e instaluar paraprakisht 120 mm ARGB LED. Ajo ofron hapsirë për këta konektorë: 2x USB 2.0 , 1x USB 3.0, audio dhe kontroller RGB lighting. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
8809436062475
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x120mm RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës [mm]:
350
Gjerësia mm:
195
Kodi:
L1 BLACK
Lansuar:
13. 6. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit për CPU [mm]:
158
Lartësia mm:
427
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Materiali:
Çelik
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për ftohës:
5
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5"(2-3x), brendshëm 3,5" (2x)
Pajisje speciale:
Kontroller LED, ndriçim, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX
Pesha kg:
3.96
Prodhuesi:
MICRONICS
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120/240/360mm
Trashësia mm:
404
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com
Vende për ftohës:
Sipërm 1x120mm, përparëm 3x120mm, pasëm 1x120mm

Bashkangjitja Kasë MICRONICS L1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE