Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabinet iTEK Ncube

Kodi i produktit:
180518
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITMA8989W
Konektorë (lidhës) USB:

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabinet i markës iTEK me pamje elegante Mini-ITX, me drive të jashtëm 5.23" kurse pozicioni i brendshëm 3.5", me dy hapësira për audio, me pllakëza amë Mikro-ITX me burim energjie prej 200W. Ngjyra: e zezë dhe e bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITMA8989W
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
1
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kutisë:
303 x x 166 x 200
Prodhuesi:
ITek
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE