Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë 1stCool STEP 1, USB 2.0, e zezë

Kodi i produktit:
245624
EAN:
8594192890096
Numri i hapësirave për ftohës:
3+
Prodhuesi:
1stCool
Përmasat e kutisë:
385 x 180 x 370
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e poshtme, mbështet ATX standarde

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasë kompakte , e cila është e përshtatshme për instalimin e pllakave amë microATX, është e pajisur me një gamë të gjerë të ndërfaqeve që e bëjnë më të lehtë jetën multimediale (panel USB përpara me ndërfaqe audio). Gjithashtu ofron mundësinë e instalimit të një ventilatori për ftohje më të mirë të komponentëve të brendshëm. MicroATX është një nga të ashtuquajturat minitowers (385 x 180 x 370 mm)e cila është e pajisur pa furnizim me energji elektrike dhe pa veltinator, dhe ofron pozicionet e mëposhtme: 1x ventilator 12 cm, veltinator 1x 12 cm në mbulesën anësore (opsionale), 1x 8/9 cm veltinator mbrapa (opsional). Komponentë shtesë mund të instalohen në disa pozicione të gatshme të zgjerimit për kartat PCI. Njësitë e regjistrimit mund të zënë pozicionet e mëposhtme: 2 x 2.5 "(SSD), 3 x 3.5" (HDD); 1 x 3,5 "(FDD), 1 x 5,25".

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594192890096
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
14,7
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31.5
Kodi i prodhuesit:
MC-STEP1-AU-USB
Lansuar:
4. 10. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x)
Lloji i shtëpizës:
Microtower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
3+
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i sloteve:
Jashtme 3,5" (1x), jashtme 5,25" (1x), brendshme 2,5" (2x), brendshme 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
0
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e poshtme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
385 x 180 x 370
Prodhuesi:
1stCool
Vendet për ftohës:
Anësor 1x120mm, përparëm 1x120mm, pasëm 1x80/90mm

Bashkangjitja Kasë 1stCool STEP 1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE