Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Akasa Galileo T (pasive)

Kodi i produktit:
250987
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
A-ITX23-M1B
Lansuar:
12. 12. 2018
Lidhësit:
USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (2x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Akasa merret me krijimin e kompjuterëve dhe pajisjeve periferike. Këtë radhë Akasa sjell kasën pasive Galileo T, e cila është mjaft kualitative e dizajnuar për sistemet mini-ITX dhe e mbështetur nga adapteri DC. Kasa posedon dy pozita 2.5'' për HDD/ SSD; dy porte USB 2.0; dy porte USB 3.0; ftohës nga alumini, dhe vjen me dimensione 325 x 43.6 x 213 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
A-ITX23-M1B
Lansuar:
12. 12. 2018
Lidhësit:
USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (2x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i sloteve:
Mbështet 2,5 (2x)
Pajisje speciale:
Anësore transparente, mbështet VESA
Parametrat e energjisë:
Adapter i jashtëm
Përmasat e kutisë:
325 x 213 x 43,6
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE