Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Chieftec Compact IX-03B-120W, me burim energjie 120W, e zezë

Kodi i produktit:
255438
EAN:
4710713230576
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IX-03B-120W
Lansuar:
23. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë e vogël funksion si horizontalisht, edhe vertikalisht, duke ofruar fleksibilitet dhe lidhshmëri të shkëlqyera. Është në përputhje me pllakat amë Mini-ITX. Ofron dy pozicione të brendshme 2.5” dhe dy për ventilatorë 50 mm. Përfshihet një set i gozhdave dhe një mbajtëse magnetike. Kabineti është i pajisur me një furnizues për energji 120 W. Dimenzionet e saj janë 220 x 197 x 63 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710713230576
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
IX-03B-120W
Lansuar:
23. 2. 2019
Materiali:
Çelik
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (0-2x), brendshëm 3,5" (1x)
Parametrat e energjisë:
120W, adapter i jashtëm
Përmasat e kutisë:
220 x 197 x 63
Pesha [kg]:
1.5
Prodhuesi:
Chieftec
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE