Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Corsair Crystal Series 280X, TG, / e bardhë

Kodi i produktit:
276960
Besueshmëria:
100 %
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm
Trashësia mm:
351
Prodhuesi:
Corsair
Pesha kg:
7,1

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasë për kompjuter, e cila është me cilësi të lartë dhe elegante me dizajn dy-pjesësh dhe tri panele të qelqit. Kasa është e përshtatshme për motherboard ATX, mATX dhe mini-ITX. Dimensionet e kasës janë 398 x 276 x 351 mm. Përfshinë pjesët e brendshme për HDD / SSD 2x 3.5 "dhe 3-5x 2.5". Gjatësia maksimale e kartës VGA është 300 mm. Lartësia maksimale e ftohësit të CPU është 150 mm. Kasa ka 7 pozicione për ftohës. Përfshihen ftohës 2x120 mm. Në panelin e përparmë gjenden lidhësit: 2x USB 3.2 Gen1 dhe lidhës audio 2x 3.5 mm për kufje dhe mikrofon.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
300
Gjerësia mm:
398
Kodi:
CC-9011136-WW
Lansuar:
3. 12. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
150
Lartësia mm:
276
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Materiali:
Çelik
Mbështetje për ftohës me ujë:
120mm, 140mm, 240mm, 280mm
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për ftohës:
7
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (3-5x), brendshme 3,5" (2x)
Pesha kg:
7,1
Prodhuesi:
Corsair
Trashësia mm:
351
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE