Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Eurocase WP-01 DC, 90W, e zezë

Kodi i produktit:
257941
EAN:
8592522049169
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ITXWP-01B
Lansuar:
27. 3. 2019
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa e kompjuterit WP-01 DC me ngjyrë të zezë përkrahë pllakëzat amë të tipit mini-ITX. Dizajni i brendshëm ka hapësirë për vendosjen e një disku me dimension 2.5'' / 3.5''HDD / SSD, si dhe është dizajnuar me hapësirë të veçantë për instalimin e drive-ve optik, vend të kartës grafike dhe vende të rregullatorëve. Pjesa e përparme e kasës ka dy porte USB 2.0 të tipit A dhe dy porte 3.5mm jack, si dhe lidhje audio. Poashtu, kasa përfshin 60 W furnizimin me energji elektrike dhe inverter DC / DC 90 W të integruar. Kasa vjen pa furnizues me energji, dimensionet e saj janë 215 x 70 x 225 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592522049169
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ITXWP-01B
Lansuar:
27. 3. 2019
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x)
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie
Përmasat e kutisë:
225 x 215 x 70
Pesha [kg]:
2.4
Prodhuesi:
Eurocase
Ueb-i i prodhuesit:
Eurocase.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE