Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuteri PHANTEKS Evolution Shift Air Mini-ITX, e zezë

Kodi i produktit:
278076
Besueshmëria:
100 %
Numri i ftohësve të montuar:
1
Ueb-i i prodhuesit:
Phanteks.com
Trashësia mm:
274
Sistem ftohës me ujë:
Përpara 120mm slot, Poshtë 120mm slot

Si të porosisim në Gjirafa50?

106.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolv Shift Air ndërton në formatin unik të kabinetit origjinal Evolv Shift dhe jep një rrjetë inovative, me cilësi të lartë të krijuar nga Phanteks. Me të dy panelet anësore që përdorin këtë rrjetë, ajo siguron një qarkullim të lartë dhe të drejtpërdrejtë të ajrit për të ndihmuar në ftohjen e të gjithë përbërësve. Brenda kabinetit ka ndarje: 1x 3.5 " dhe 2-3x 2.5 " për HDD / SSD. Gjatësia maksimale e kartës grafike është 350 mm. Lartësia e ftohësit CPU mund të jetë një maksimum prej 82 mm. Ky model vjen pa një furnizim me energji elektrike, duke ju dhënë fuqinë për të zgjedhur burimin e duhur të energjisë për montimin e kompjuterit tuaj. Kabineti mbështet furnizimin me energji të formatit SFX. Dimensionet e kabinetit janë 186 x 470 x 274 mm dhe në panelin e përparmë do të gjeni 2x lidhës USB 3.2 Gen 1, të cilët lehtë mund të lidhin një shumëllojshmëri të periferikëve, si maus, tastierat, disqet e jashtme dhe pajisjet e tjera. Panelet anësore janë bërë nga rrjetë dhe ofrojnë një pamje interesante në brendësinë e kabinetit. Kasa është e përshtatshme për pllakat amë mini-ITX me të dy platformat Intel dhe AMD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x140mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
350
Gjerësia mm:
186
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
82
Lartësia mm:
484
Lidhësit:
USB-A 3.2 Gen 1 (2x)
Materiali:
Hliník, Ocel
Mbështet ftohësin me ujë:
120mm
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2.5" (2-3x), Brendshëm 3.5" (1x)
Parametrat e energjisë:
Nuk ka burim, mbështet standardin ATX, në pjesën e poshtme
Pesha kg:
5
Prodhuesi:
PHANTEKS
Sistem ftohës me ujë:
Përpara 120mm slot, Poshtë 120mm slot
Trashësia mm:
274
Ueb-i i prodhuesit:
Phanteks.com
Vende për ftohës:
Përpara 2x120/140mm, Poshtë 1x120/140mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE