Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuteri SilverStone RVZ03B Raven, e zezë

Kodi i produktit:
278300
Besueshmëria:
100 %
Numri i ftohësve të montuar:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com
Trashësia mm:
364
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

178.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SilverStone lanson kasën e saj kompjuterike RVZ03 Raven. Është dizajnuar për sete PC Mini-ITX dhe Mini-DTX. Është e pajisur me shirit RGB LED i cili mund të kontrollohet me softuerin e pllakës amë (ASRock, ASUS, Biostar, Gigabyte, MSI). Kasa ofron 2 slote për kartat e zgjerimit (VGA, LAN, kartelë zanore, etj.). Mban pllakat amë Mini-ITX dhe Mini-DTX. Ajo siguron hapësirë për një kartelë grafike të gjatë deri në 330 mm me gjerësi maksimale 149 mm, ftohës deri në 83 mm CPU dhe ATX PSU deri në 150 mm të gjatë (prodhuesi rekomandon 140 mm për shkak të paraqitjes së kasës dhe vendndodhjeve të ndryshme të kabllove në burim me energji). Ekzistojnë katër slote të brendshme 2.5 ” për HDD / SSD. Ka gjithsej 3 pozicione të ventilatorëve. 2 pozicione tashmë janë të pajisur me ventilatorë 120 mm. Paneli i përparmë përmban 2x porte USB 3.2 Gen 1 dhe 2x audio jack 3.5mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-DTX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
2x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
330
Gjerësia mm:
382
Kodi:
SST-RVZ03B
Lansuar më:
14. 1. 2020
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
83
Lartësia mm:
105
Lidhësit:
3.5mm jack (2x), USB 3.2 Gen 1 Tip-A (2x)
Materiali:
Çelik, plastikë
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
2
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i sloteve:
Brendshme 2.5" (4x)
Pajisje speciale:
Panel anësor të errët, ndriçim, filtra pluhuri
Parametrat e energjisë:
Nuk ka burim energjie, mbështet standardin ATX, në pjesën e poshtme
Pesha kg:
4.05
Prodhuesi:
SilverStone
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Trashësia mm:
364
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com
Vende për ftohës:
Sipër 1x120mm, poshtë 2x120mm

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE