Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuterike Eurocase ML X501 EVO, e zezë

Kodi i produktit:
275807
Besueshmëria:
100
Materiali:
Çelik
Trashësia mm:
325
Sistem ftohës me ujë:
Ballore
Prodhuesi:
Eurocase

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë kompjuterike mbështet pllakat amë të formatit ATX dhe micro-ATX. Ka disa pozicione të brendshme dhe të jashtme për hard disqe me përmasa 2.5 inç dhe 3.5 inç. Përfshin poashtu shtatë slotë për kartelë. Materiali i saj është çelik. Ka sistem ftohës me ujë. Përmasat e saj janë 175 x 325 x 410 mm. Vjen me ngjyrë të zezë. Ka konektorët vijues: 3.5mm jack (2x), USB 2.0 Type-A (2x), USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
EAN:
8592522058994
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
ATX, Micro-ATX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e kartës mm:
300
Gjerësia mm:
175
Kodi:
MLX501BOOEVO
Lansuar:
20. 11. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së mm:
160
Lartësia mm:
410
Lidhësit:
3,5mm jack 2x, USB-A 2.0 2x, USB-A 3.2 Gen 1 1x
Materiali:
Çelik
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për karta:
7
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5quot; 1x, jashtëm 5,25quot; 1x, brendshëm 2,5quot; 2x, brendshëm 3,5quot; 2x
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Prodhuesi:
Eurocase
Sistem ftohës me ujë:
Ballore
Trashësia mm:
325
Ueb-i i prodhuesit:
Eurocase.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE