Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë MICRONICS ELENA MINI, e zezë

Kodi i produktit:
249771
EAN:
8809436062468
Numri i hapësirave për ftohës:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com
Prodhuesi:
MICRONICS
Pesha [kg]:
3.9

Si të porosisim në Gjirafa50?

37.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Micronics Elena Mini është kasë elegante e cila me hapësirën e saj dhe gjithëanshmërinë do ju mundësoj të ndërtoni sistemin kompjuterik të dëshirave tuaja. Aksesori mban 1x hapësirë të jashtme me madhësi 5.25", 4x hapësira të brendshme me madhësi 2.5" dhe 2x hapësira të brendshme me madhësi 3.5", është pajisur me një flutur me madhësi 120 mm si dhe 2x pozita në pjesën e lartë me madhësi 120mm, 2x pozita në pjesën e përparme me madhësi 120 mm dhe 1x pozitë në pjesën e pasme me madhësi 120 mm, ka madhësi prej 470 x 455 x 195 mm si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436062468
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX
Ftohës të montuar:
1x92mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
15
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
35
Kodi:
ELENA MINI
Lansuar:
24. 11. 2018
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (1x), USB-A 3.0 (1x)
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për ftohës:
2
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5" (1x), jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 3,5" (3x)
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
385 x 361 x 176
Pesha [kg]:
3.9
Prodhuesi:
MICRONICS
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com
Vende për ftohës:
Përparëm 1x92mm, pasëm 1x92mm

Bashkangjitja Kasë MICRONICS ELENA MINI edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE