Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë SilverStone Milo ML04, e zezë

Kodi i produktit:
263770
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i hapësirave për ftohës:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com
Trashësia mm:
350
Prodhuesi:
SilverStone

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SilverStone sjell këtë kasë të vogël kompjuterike për pllaka amë të formatit mATX dhe mini-ITX. Ka një pozicion të jashtëm 5.25'' që mund të përdoret si hapësirë për 1x 3.5'' ose 2x2.5'', si dhe dy hapësira të brendshme 3.5'' dhe një 2.5''. Ofron 4+1 slote për kartela me madhësi 74 mm si dhe pozicione për 4 ftohës me madhësi 80 mm. Paneli i përparmë mund të mbyllet dhe ka dy konektorë USB 3.0 dhe audio-konektorë. Treguesi LED ka ndriçim që mund të rregullohet. Përmasat e kasës janë 440 x 105 x 350 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
440
Kodi:
SST-ML04B
Lansuar:
25. 6. 2019
Lartësia maksimale e ftohësit të CPU-së [mm]:
70
Lartësia mm:
105
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Materiali:
Alumin, çelik
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
4
Numri i hapësirave për karta:
5
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 3,5" (2x)
Pajisje speciale:
Filter për pluhur, derë të përparme
Pesha kg:
4
Prodhuesi:
SilverStone
Trashësia mm:
350
Ueb-i i prodhuesit:
Silverstonetek.com
Vende për ftohës:
Anësore 4x80mm

Bashkangjitja Kasë SilverStone Milo ML04 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE