Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Thermaltake Level 20 VT, e zezë

Kodi i produktit:
251509
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (3-6x), brendshme 3,5" (3x)
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240/280mm, slot i përparëm 120/140/240mm, slot i pasëm 120mm
Prodhuesi:
Thermaltake

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrim i produktit Niveli 20 VT Kompania Thermaltake prezanton serinë e fundit të serive të kabineteve kompjuterike Niveli 20, i cili konfirmon 20 vjet industrinë e përkushtimit ndaj kompjuterëve. Niveli 20 VT është një kabinet më i vogël "kubik" i projektuar për të provuar se kabinetet mikro nuk duhet të kenë domosdo fuqi të ulët. Është e pajisur me një ventilator prej 200 mm. VT gjithashtu ka një dizajn të sheshtë me hapësirë për të akomoduar pllakëm amë dhe kabllot, ndërsa në krye ju mund të shfaqni ftohjen e bukur me ujit. Vetitë kryesore Kjo është një shtëpizë elegante me panele anësore, panelin e sipërm dhe të përparmë të bërë nga qelqi. Kabineti mbështet mini-ITX dhe pllakat e formatit mATX. Ajo ofron 3 pozicione të brendshme 3.5 " dhe 3-6x 2.5" për konfigurimin e dëshiruar të HDD / SSD-ve. Kabineti ka 9 pozita për lidhjen e ventilatorëve (një ventilator 200 mm është i para-instaluar). Paneli i përparmë ofron 2 porta USB 3.0, 2 porta USB 2.0 dhe lidhje audio. Dimensionet janë 348 x 330 x 430 mm. Pesha 8.66 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të montuar:
1x200mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
18.5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
35
Kodi:
CA-1L2-00S1WN-00
Lansuar:
3. 1. 2019
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve të montuar:
1
Numri i hapësirave për karta:
5
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (3-6x), brendshme 3,5" (3x)
Pajisje speciale:
Ballore ajrosëse, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
348 x 330 x 430
Pesha [kg]:
8,66
Prodhuesi:
Thermaltake
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/140/240/280mm, slot i përparëm 120/140/240mm, slot i pasëm 120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Vende për ftohës:
Sipërm 4x120mm/2x140mm, përparëm 2x120/140mm/1x200mm, poshtëm 2x120mm, pasëm 1x120/140mm

Bashkangjitja Kasë Thermaltake Level 20 VT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE