Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë AKASA Plato X, e zezë

Kodi i produktit:
177461
EAN:
4710614536401
Numri i lidhësve USB:
2
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

186.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa AKASA Plato X është i dizajnuar specifikisht për sistemet miniaturë. Kasa përkrahë montuesin e pjesës mbrapa të monitorit VESA. Është e pajisur me dy porte për USB 3.0 dhe jack për audio. Përbëhet nga materiali i aluminit, që ofron qëndrueshmëri të lartë Përbëhet nga një ftohës, që parandalon nxehjen e kasës. Nuk ka power supply. Dimensionet e produktit janë 247 x 240 x 38.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614536401
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
UCFF
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
A-NUC23-M1B
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (1x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
Adapter i jashtëm
Lloji i shtëpizës:
Mini-ITX
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i lidhësve audio:
1
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshme 2,5" (1x)
Pa energji:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, adapter i jashtëm
Përmasat e kutisë:
247 x 240 x 38,5
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Jashtëm

Bashkangjitja Kasë AKASA Plato X edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE