Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Chieftec Compact Series IX-03B-OP, e zezë

Kodi i produktit:
144227
EAN:
4710713230576
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (0-2x), brendshëm 3,5" (1x)
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
Prodhuesi:
Chieftec
Pesha [kg]:
1.5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasat kompjuterike janë pjesë të rëndësishme për krijimin e kompjuterit. Kasat janë të dizajnuara për të mbrojtur pjesët e brendshme të kompjuterit, kështu që është e nevojshme që të zgjedhni kasën e duhur për pajisjen tuaj. Chieftec Compact Series IX-03B-OP është tipi i kasave Minitower që është e pajisur me një formë të lehtë të vendosjes së komponentëve dhe dizajn të mirë të sistemit të ftohjes. Dimensionet janë 220 x 197 x 63 mm dhe peshon 1.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710713230576
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
IX-03B-OP
Lansuar:
11 Janar 2014
Lloji i furnizuesit të energjisë:
Adapter i jashtëm
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (0-2x), brendshëm 3,5" (1x)
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie
Përmasat e kutisë:
197 x 63 x 220
Pesha [kg]:
1.5
Prodhuesi:
Chieftec
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Jashtëm

Bashkangjitja Kasë Chieftec Compact Series IX-03B-OP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE