Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Chieftec UNI Series BT 02B-U3, 250W, e zezë

Kodi i produktit:
147706
EAN:
4710713230453
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
1
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
Slote për ftohës:
Përparëm 1x80mm, pasëm 2x60mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Qëllimi kryesor i kasave për shtëpizë është mbrojtja mekanike e komponentëve që gjenden brenda saj, prandaj, duke marrë parasysh këtë, është e rëndësishme të zgjedhni një kasë kualitative, e cila i takon kriteret tuaja sa i përket madhësisë, mundësisë së qasjes në butona dhe porte. Kasa në fjalë është ndër më të qëndrueshmet dhe më të mahnitshmet, ndërsa ka një dizajn atraktiv që e kap syrin secilit. Kasa ka të integruar dy porte USB 3.0. Enterieri është i përshtatshëm për instalimin e pllakave amë të formatit miniITX, ndërsa mund të instalohen deri në tre ftohës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710713230453
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
250
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BT-02B-U3
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
18 Mars 2014
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
SFX
Lloji i shtëpizës:
Mini-ITX
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
1
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 5,25" (1x), brendshëm 2,5" (1x), brendshëm 3,5" (1x)
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
135 x 295 x 240
Pesha [kg]:
3.5
Prodhuesi:
Chieftec
Slote për ftohës:
Përparëm 1x80mm, pasëm 2x60mm
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Chieftec UNI Series BT 02B-U3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE