Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë CoolerMaster Elite 344, e zezë/argjendtë

Kodi i produktit:
114483
EAN:
4719512038796
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
6
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Slote për ftohës:
Anësor 1x90mm, montuar 1x120mm, përparëm 1x80/90/120mm, pasëm 1x80/90mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
52.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kabinet klasik mini-shtëpizë, nga prodhuesi i njohur për sistemet e ftohjes Coolermaster modeli Elite 334-USB 3 ofron një dizajn klasik, kualitet të lartë zgjidhjeve termike dhe vendosje të lehtë. Trupi i kasës është i bërë nga pjesë metalike dhe madhësia e saj është ideale për të krijuar pjesë kompakte. Dizajn profesional si dhe qasje të lehtë në porte, slote. Pjesa e parme siguron dalje të mirë të ajërit pra ftohje me kapacitet prej 120 mm ftohës. Dimensionet janë 183 x 356.8 x 436 mm dhe peshon 4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512038796
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
14,8
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
36,3
Kodi i prodhuesit:
RC-344-SKN2
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
15 Shtator 2012
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
6
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5" (1x), jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 3,5" (5x)
Pa energji:
Pajisje speciale:
Montim pa bulona, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
183 x 356,8 x 436
Prodhuesi:
CoolerMaster
Slote për ftohës:
Anësor 1x90mm, montuar 1x120mm, përparëm 1x80/90/120mm, pasëm 1x80/90mm
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë CoolerMaster Elite 344 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE