Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë CoolerMaster Elite 344 (RC-344-BKN2), e zezë në të kaltër

Kodi i produktit:
114479
EAN:
4719512038802
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
6
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Slote për ftohës:
Anësor 1x90mm, montuar 1x120mm, përparëm 1x80/90/120mm, pasëm 1x80/90mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa ka një dizajn klasik, si dhe instalim mjaft të lehtë. Kjo kasë është e pajisur me slot për karta grafike ndër më të fuqishme, me madhësi prej 363 mm. Përmban edhe ftohës me madhësi prej 120 mm, që e mbron kasën nga nxehja. Në kasë ka hapsirë për instalimin e 5 hard drive të brendshëm me dimensione 5.25”. Përmban slot për PCI, AGP dhe PCI, si dhe një port për USB 3.0 dhe dy të tjerë për USB 2.0, jack për audio. Dimensionet e produktit janë 183 x 356.8 x 436 mm, me peshë prej 4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512038802
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
14,8
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
36,3
Kodi i prodhuesit:
RC-344-BKN2
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
15 Shtator 2012
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
6
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5" (1x), jashtëm 5,25" (2x), brendshëm 3,5" (5x)
Pa energji:
Pajisje speciale:
Montim pa bulona, anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
183 x 356,8 x 436
Prodhuesi:
CoolerMaster
Slote për ftohës:
Anësor 1x90mm, montuar 1x120mm, përparëm 1x80/90/120mm, pasëm 1x80/90mm
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë CoolerMaster Elite 344 (RC-344-BKN2) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE