Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë CoolerMaster ITX Elite 110, e zezë

Kodi i produktit:
155058
EAN:
4719512046654
Numri i lidhësve USB:
2
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Slote për ftohës:
Anësor 2x80mm, montuar 1x120mm, përparëm 1x120/140mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa Coolermaster modeli Elite 110 vjen me një dizajn shumë kompakt. Kasa është dizajnuar për të ofruar hapësirë të mjaftueshme për kartelat grafike me madhësi prej 210 mm. Mundëson edhe instalimin e një ftohësi CPU me lartësi deri në 76 mm. Kasa ka gjithsej 3 hapësira prej 3.5", që janë dizajnuar për disqet konvencionale. Gjithashtu mund të instalohen edhe disqet SSD me madhësi prej 2.5". Në panelin e përparmë gjenden dy porta USB 3.0, portet për audio dhe hapësira zgjerimi për PCI, AGP ose PCI-e. Kasa gjithashtu ofron mundësinë e instalimit të dy ventilatorëve me madhësi 80x15 mm. Dimensionet e kasës janë 260 x 208 x 280 mm. Ky model mbështet pllakën amë të formatit Mini-ITX dhe nuk ka furnizues energjie.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4719512046654
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
7,6
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
21
Kodi i prodhuesit:
RC-110-KKN2
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
24 Qershor 2014
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Microtower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
3
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
3
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (0-4x), brendshëm 3,5" (3x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente, ballore ajrosëse
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet ATX standarde
Përmasat e kutisë:
260 x 208 x 280
Pesha [kg]:
2.65
Prodhuesi:
CoolerMaster
Sistem ftohës me ujë:
Slot i përparëm 120mm
Slote për ftohës:
Anësor 2x80mm, montuar 1x120mm, përparëm 1x120/140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë CoolerMaster ITX Elite 110 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE