Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë EuroCase MICROTOWER WT-02, e zezë

Kodi i produktit:
94445
EAN:
8592522009224
Numri i lidhësve audio:
2
Ueb-i i prodhuesit:
Eurocase.cz
Prodhuesi:
Eurocase
Pesha [kg]:
3

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EuroCase WT-02 kasë kompjuterike microtower e zezë, karakteristikat e të cilës janë të thjeshta por me dizajn elegant, të përshtatshëm për përdorim në shtëpi apo biznes. Kasa ka hapësirë për pajisje me diagonale 3.5" dhe 5.25" , si për shembull, optical drive. Në pjesën e përparme janë gjithashtu dy USB 2.0 porte, një vend për mikrofon dhe një vend për kufje. Dimensionet e kasës janë 276 x 91 x 320 mm. Ndërsa tek pjesa brenda mund të vendoset një pllakë amë mini-ITX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592522009224
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
11 Gusht 2011
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
TFX
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
1
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i sloteve:
Jashtme 5,25" (1x), brendshme 3,5" (1x)
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet TFX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
276 x 91 x 320
Pesha [kg]:
3
Prodhuesi:
Eurocase
Ueb-i i prodhuesit:
Eurocase.cz
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë EuroCase MICROTOWER WT-02 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE