Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Define Mini C, e zezë

Kodi i produktit:
204193
EAN:
7350041084327
Numri i lidhësve audio:
2
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
103.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa Fractal Design Define Mini C ka dizajn kompakt, dhe kualitet të lartë pasi absorbon zhurmën përmes materialit izolues. Përbrenda kasës gjenden pesë hapësira për instalim, ku ju mund të instalon 2 hard drive me madhësi prej 3.5” apo tre të tillë me madhësi prej 2.5”. Madhësia maksimale për integrimin e ftohëseve është 170 mm. Nuk ka power supply. Përmban port për USB 3.0 si dhe jack për audio. Dimensionet e produktit janë 399 x 210 x 399 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041084327
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
2x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
17
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31,5
Hapësirë për ftohës me ujë:
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-DEF-MINI-C-BK
Lansuar:
22 Dhjetor 2016
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
ATX
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për karta:
5
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
3
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (3x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues kabllosh, filter për pluhur
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
210 x 399 x 399
Pesha [kg]:
6,9
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 2x120mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 3x120mm/2x140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Define Mini C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE