Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Define Nano S

Kodi i produktit:
186703
EAN:
7350041084129
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa Fractal Design Define Nano S përkrah pllaka amë të formatit Mini ITX. Falë dizajnit kompakt dhe dizajnit elegant, përshtatet në çfarëdo interieri. Përmban hapësirë karta radiatori me madhësi maksimale 315 mm. Përmban dy ftohës, njëri gjendet në pjesën e përparme me madhësi 280 dhe tjetri në pjesën e sipërme me madhësi 240 mm. Përmban hapësirë për instalimin e dy pajisjeve optike me madhësi prej 5.25”. Përbëhet nga dy porte për USB 3.0 dhe jack për audio. Dimensionet e tij janë 203 x 330 x 400, me peshë prej 5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041084129
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x140mm + 1x120mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16.2
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31.5
Kodi i prodhuesit:
FD-CA-DEF-NANO-S-BK
Lansuar:
27 Shkurt 2016
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (2-4x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pa energji:
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
203 x 330 x 400
Pesha [kg]:
5
Prodhuesi:
Fractal Design
Sistem ftohës me ujë:
Slot i sipërm 120/240mm, slot i përparëm 120/140/240/280mm, slot i poshtëm 120mm, slot i pasëm 120mm
Slote për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, montuar 1x120mm + 1x140mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Sipërm 2x120/140mm, përparëm 2x120/140mm, poshtëm 1x120mm, pasëm 1x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Define Nano S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE