Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Mini, e zezë

Kodi i produktit:
93154
EAN:
7350041080527
Numri i lidhësve audio:
2
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Slote për ftohës:
Anësor 1x120/140mm, sipërm 1x120/140mm, montuar 2x120mm, përparëm 1x120mm, poshtëm 1x120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

115.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa ARC MINIka dizajn elegant, si dhe qëndrueshmëri të lartë falë materialit që përmban. Përmban hapësirë për instalimin e gjashtë hard disqeve të brendshëm me madhësi 2.5”. Në pjesën e sipërme gjenden dy porte për USB 2.0 dhe 3.0, si dhe jack për audio. Përkrah pllakat amë të formatit Mini-ITX dhe Micro-ATX. Përmban dy ftohës. Dimensionet e produktit janë 210 x 395 x 490 mm, me peshë prej 9.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041080527
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
40
Kodi i prodhuesit:
7350041080527
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
21 Qershor 2011
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB-A 3.0 (1x)
Lloji i shtëpizës:
Microtower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
6
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
2
Numri i hapësirave për karta:
5
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
6
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Numri i sloteve:
Brendshëm 5,25" (2x), jashtëm 3,5" (6x)
Numri i ventilatorëve:
2
Pajisje speciale:
Menaxhues për kabllo, anësore transparente, filter për pluhur, ballore që hapet, kontrollor për ftohës, izolim ndaj zhurmës
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
210 x 395 x 490
Pesha [kg]:
9.5
Prodhuesi:
Fractal Design
Slote për ftohës:
Anësor 1x120/140mm, sipërm 1x120/140mm, montuar 2x120mm, përparëm 1x120mm, poshtëm 1x120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Mini edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE