Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Fractal Design Node 304, e bardhë

Kodi i produktit:
133076
EAN:
7350041081111
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Vendet për ftohës:
Përparëm 2x80/92mm, pasëm 1x140mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa Fractal Design e serisë Node 304 është e dizajnuar për serverët e vogël në shtëpi. Përkrah pllakën amë të formatit mini-ITX dhe DTX. Ka hapësira për instalimin e gjashtë hard drive me madhësi prej 3.5”. Përmban port për USB 3.0 dhe jack për audio. Madhësia maksimale e kartave grafike instaluese duhet të jetë 310 mm. Përmban tri ftohës, ku dy prej tyre me madhësi prej 92 mm, me shpejtësi 1300 RPM që janë të vendosura në pjesën e përparme, ndërsa i treti ftohës ka madhësi prej 140 mm me shpejtës 1300 RPM. Përmban dimensione prej 250 x 210 x 374 mm, me peshë prej 4.9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7350041081111
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-DTX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x140mm + 2x92mm
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
16,5
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
31
Kodi i prodhuesit:
FA-CA-NODE-304-WH
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i shtëpizës:
Mini-ITX
Ngjyra:
Bardhë
Numri i hapësirave për ftohës:
3+
Numri i hapësirave për karta:
2
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
6
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (0-6x), brendshëm 3,5" (6x)
Numri i ventilatorëve:
3
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente, filter për pluhur, kontrollor për ftohës
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, mbështet ATX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
250 x 210 x 374
Pesha [kg]:
4.9
Prodhuesi:
Fractal Design
Slote për ftohës:
Montuar 2x92mm + 1x140mm, përparëm 2x80/92mm, pasëm 1x140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
Përparëm 2x80/92mm, pasëm 1x140mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë Fractal Design Node 304 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE