Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë In-Win BL 641, e zezë

Kodi i produktit:
189840
EAN:
4710474935833
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Slote për ftohës:
Anësore 1x80mm
Prodhuesi:
In-Win
Përmasat e kutisë:
330 x 96 x 365

Si të porosisim në Gjirafa50?

91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa ka përdorim praktik, kjo falë strukturës kompakte dhe dizajnit elegant. Përmban edhe hapësira për ftohës, falë dizajnit të teknologjisë PPCT, ku mbron kasën nga nxehja. Përkrahë pllaka amë të formatit Micro ATX. Përmban hapësirë për instalimin e një pajisje të jashtme me madhësi 5.25” apo dy hard drive të brendshëm me madhësi prej 3.5”. Në pjesën e përparme përmban porte për USB 3.0 dhe USB 2.0, si dhe jack për audio. Përmban power supply TFX që konsumon energji prej 12V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710474935833
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BL641.300PU3HAD(85+)
Konektorë (lidhës) USB:
Lansuar:
19 Prill 2016
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 2.0 (2x), USB 3.0-A (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
TFX
Lloji i shtëpizës:
Desktop
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
1
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
4
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
4
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Jashtëm 3,5" (1x), jashtëm ë5,25" (1x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
0
Pajisje speciale:
Anësore transparente, mbështet kyçet Kingston
Parametrat e energjisë:
300W, mbështet ITX standarde, në pjesën e poshtme
Përmasat e kutisë:
330 x 96 x 365
Prodhuesi:
In-Win
Slote për ftohës:
Anësore 1x80mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Poshtë

Bashkangjitja Kasë In-Win BL 641 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE