Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuteri Enermax ECB2010R Steelwing Dynamic, e kuqe

Kodi i produktit:
211657
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Vendet për ftohës:
HDD 2x120mm
USB 3.0:
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw

Si të porosisim në Gjirafa50?

122.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia e kompjuerit "Enermax" vjen e përshtatur për pllakat amë micro ATX dhe mini-ITX të platformave Intel dhe AMD. Kasa ka 2 hapësira të brendshme për hard disk 3.5" (1 prej tyre mund të përdoret si hapësirë për flutur 120 mm apo radiator) dhe 1 hapësirë për hard disk 2.5" . Gjatësia maksimale e portit VGA është 290 mm, kurse lartësia e lejueshme e radiatorit është 80 mm. Kasa, poashtu, ka 3 hapësira zgjëruese dhe 2 hapësira për flutura (1x përpara dhe 1x pas), njëra prej tyre, 120mm, është e integruar dhe ka dritë LED. Pjesën e përparme e kasë ka 2 porte USB 3.0 dhe 2 porte 3.5 mm audio për mikrofon dhe dëgjuese. Kjo kasë është e formatit Mid Tower dhe vjen me përmasa 387 x 176 x 300 mm dhe peshë 3.8kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Micro-ATX, Mini-ITX
Ftohës të vendosur:
1x120mm LED
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale e ftohësit të CPU-së [cm]:
8
Gjatësia maksimale e kartës [cm]:
29
Kodi i prodhuesit:
ECB2010R
Lidhës audio:
Lidhësit:
3,5mm jack (2x), USB-A 3.0 (2x)
Lloji i furnizuesit të energjisë:
SFX
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Ngjyra:
Zezë
Numri i hapësirave për ftohës:
2
Numri i hapësirave për karta:
3
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 2.5":
1
Numri i hapësirave të brendshme për disqe 3.5":
2
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Numri i sloteve:
Brendshëm 2,5" (1x), brendshëm 3,5" (2x)
Numri i ventilatorëve:
1
Pa energji:
Pajisje speciale:
Anësore transparente
Panel anësor transparent:
Parametrat e energjisë:
Pa burim energjie, në pjesën e sipërme, mbështet SFX standarde
Përmasat e kutisë:
360 x 390 x 490
Pesha [kg]:
3,8
Prodhuesi:
Enermax
Slote për ftohës:
HDD 2x120mm, montuar 1x120mm LED
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw
USB 3.0:
Vendet për ftohës:
HDD 2x120mm
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Bashkangjitja Kasë kompjuteri Enermax ECB2010R Steelwing Dynamic edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE