Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kompjuteri iTEK Ncube

Kodi i produktit:
180516
EAN:
8032539911221
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITMA8989B

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa iTEK është një produkt i cilësisë së lartë që përdoret kryesisht për përdorim në shtëpi apo në zyrë. Ajo është një kuti, e cila shërben për punë dhe opsione tjera. Pjesa kryesore përbëhet nga çeliku, mirëpo ka edhe pjesë plastike. Në anën e përparme është një disk 5.25". Kutia gjithashtu ofron një pozitë për një disk 3.5". Një palë USB 2.0, mund të lidhen në disqet e jashtme, dhe në pajisje tjera. Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të vendosni kufje apo mikrofon. Dimensionet e kutisë janë 303 x 166 x 200 mm. Mban formatin e pllakës amë Micro-ITX. Ky model furnizohet me energji elektrike 200W. Vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8032539911221
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITMA8989B
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
1
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kutisë:
303 x x 166 x 200
Prodhuesi:
ITek
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE