Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë kubike iTek ITMA8989R

Kodi i produktit:
180517
Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITMA8989R
Konektorë (lidhës) USB:

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kasa kubike e brendit iTek është një prej produkteve kualitative të brendit. Është dizajnuar kryesisht për përdorim në shtëpi apo në zyrë. Aktualisht paraqet një mini kasë ITX, e cila është fantastik për punë dhe raporte multimedia. Në pjesën e përparme të mbështjellëses së tij, gjendet një hapësirë optike për disk prej 5.25”. Kubi gjithashtu ofron një pozitë për disk prej 3.5”. Portet për lidhje të lehtë të pjesëve periferike ndodhen në pjesën e përparme të kubit. Për një palë lidhëse USB 2.0, është e mundshme të lidhen HDD të jashtëm dhe pajisje të tjera të cilat posedojnë USB lidhës. Për më tepër, ju mund të gjeni gjithashtu dy altoparlantë audio jacks, kufje apo një mikrofon. Dimensionet e kutisë jane 303 x 166 x 200 mm. Kubi përmban pllakëzën amë të formatit Micro-ITX. Ky model vjen me një kërkesë për furnizim elektrik prej 200W. Produkti është në dispozicion në ngjyrë të zezë dhe të kuqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Formatet e mbështetura të pllakave amë:
Mini-ITX
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ITMA8989R
Konektorë (lidhës) USB:
Lidhës audio:
Lloji i shtëpizës:
Minitower
Numri i hapësirave për hard disqe të jashtëm 3.5":
1
Numri i hapësirave për karta:
1
Numri i lidhësve audio:
2
Numri i lidhësve USB:
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Përmasat e kutisë:
303 x x 166 x 200
Prodhuesi:
ITek
Vendndodhja e furnizuesit të rrymës (PSU):
Lartë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE